Hakkımızda

İTHALAT / IMPORT 

Türkiye’deki tüketicilerin beğenisine sunulan anne, bebek ve çocuk ürünlerinin detaylı analizinden sonra, kalite, güvenlik ve çeşitliliğin eksikliği tespitinden yola çıkarak 2011 yılında faaliyete geçen şirketimizin misyonu, Türkiye’deki ebeveynleri kalite ve güvenlik konusunda maksimum hassasiyeti karşılayan, çevreye ve çalışanlarına duyarlı üretimi önemseyen, dünya markalarıyla buluşturmaktır.

Türkiye pazarında en kaliteli, sağlıklı, güvenli, anne, bebek ve çocuk ürünlerini tedarik eden Firma vizyonumuzla, tüketicilerimizin, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın talep ve ihtiyaçlarını ilgili hizmet ve müşteri odaklı personelimiz, etkin bir satış ve satış sonrası organizasyonumuz ile karşılamayı amaçlıyoruz.

After a detailed analysis, we are proud to present on the Turkish market a variety of products for mothers,babies and children, where the quality and security are highly granted. The mission of our company is to sell products of highest quality known worldwide, which were produced on a fair trade, for our client in Turkey.

We would like to offer to our clients  a full service: it starts from the consultancy of the best product for the needs of your baby  through our qualified selling personnel,  and it goes further with our perfect vision of a customer service.

İHRACAT / EXPORT

Atas Groups 5 yılı aşkın dış ticaret tecrübesi ile yurt içinden üretici firmaların ürünlerini yurt dışından anlaştığımız partner firmalarımıza sunmaktır. Başta Tekstil, Tarım ürünleri ve Evcil Hayvan ürünleri olmak üzere sektör farkı gözetmeksizin her türlü sektörde hizmet vermekteyiz.

İlkelerimiz dürüstlük ve şeffaflıktır. Karşılıklı güven, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet önceliğimizdir.

Since half a decade Atas Group has been supplying foreign partners with products from domestic manufacturers. The most important trades include textiles, pet and agricultural products, but we are open for new opportunity.

Our values are honesty and transparency. Reciprocal trust, customer satisfaction and quality service is our priority